Szkoła Językowa

Szkoła Językowa
w Karlinie

Półkolonie dla dzieci

Let’s Explore English Summer Camp!

Jesteś gotowy na niezapomnianą letnią przygodę pełną zabawy, nauki i eksploracji?
Dołącz do naszego ekscytującej półkolonii z językiem angielskim, gdzie nauka języka spotyka się z odkrywaniem otaczającego świata i kreatywnymi aktywnościami!

Najważniejsze punkty programu:

1. Angażujące lekcje języka angielskiego: Nasi doświadczeni i przyjaźni instruktorzy języka angielskiego zapewnią dynamiczne lekcje dostosowane do potrzeb Waszych pociech. Dzięki interaktywnym zabawom, grom i projektom uczestnicy poprawią swoje umiejętności mówienia i słuchania.
  2. Przygody na świeżym powietrzu: Odkrywaj wielkie otwarte przestrzenie podczas naszych ekscytujących wycieczek i aktywności na świeżym powietrzu! Podczas wędrówek po przyrodzie uczestnicy będą mieli okazję zanurzyć się w języku angielskim, odkrywając piękno otaczającego środowiska.
  3. Warsztaty twórcze: Uwolnij swoją kreatywność podczas naszych praktycznych warsztatów! Od rękodzieła po teatr opowiadanie historii, uczestnicy będą mieli szansę wyrazić siebie i rozwijać swoją wyobraźnię po angielsku.
  4. Sport i rekreacja: Pozostań aktywny i zdrowy dzięki naszym aktywnościom sportowym
    i rekreacyjnym! Uczestnicy będą cieszyć się różnymi grami i sportami, ćwicząc angielski
    w dynamicznym i wspierającym środowisku.

Daty i ceny:

• Czas trwania: 1 tydzień
  • Daty: 15 lipca – 19 lipca lub 22 lipca – 26 lipca
  • Cena: 690 zł za uczestnika (obejmuje zajęcia, obiad, aktywności i materiały)

Lokalizacja: Nasze letnie półkolonie z językiem angielskim znajdują się w Karlinie.

Dlaczego warto nas wybrać?

• Doświadczeni i certyfikowani instruktorzy języka angielskiego
  • Małe grupy dla spersonalizowanej uwagi
  • Skupienie na nauce poprzez doświadczenie i praktyczne umiejętności językowe
  • Bezpieczne i nadzorowane środowisko
  • Zabawa i włączająca atmosfera sprzyjająca przyjaźni

Nie przegap tej niesamowitej okazji, aby poprawić swoje umiejętności języka angielskiego, mając najlepsze wakacje w swoim życiu! Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i wyrusz w podróż nauki, odkrywania i przygody na naszej letniej półkolonii z językiem angielskim!

Dla pytań i rejestracji, prosimy o kontakt pod 792 148 300.

telefoniczny:

Kamila Mosicka 792 148 300 – wszystkie kursy

Tadeusz Końko 696 376 118 – kurs języka angielskiego

lub osobiście pod adresem:

Szkoła Językowa w Karlinie

78-230 Karlino

w godz: 16 – 18

Wyślij nam wiadomość!

Zapoznałem się z polityką prywatności